Mystim Curving Curt Prostata Toy

Mystim Curving Curt Prostata Toy

1.399,00TL
Markalar
Ürün Kodu: MYSTİM-512
Stok Stok Sorunuz
Görüntülendi 136 Defa

Ürün Açıklaması

Mystim Curving Curt Prostata Toy Ürün Özellikleri:
Yo! bu Curvin Curt
Kemerini bağlasan iyi olur, çünkü Curving Curt evde. Prostatınızı oymak için doğdu. Caz çalmaya gidebilirsin - geçebilirsin - ama Curvin Curt ile uğraşmasan iyi olur. Özellikle de işini yapan bir fren dansçısı gibi eğilip sallanıp dururken. Bu etkileyici esnekliğin sırrı Mystim'in Flex & Stay teknolojisidir. Sadece onu beğendiğiniz biçimde itin ve üzerinde yeni numaralar deneyene kadar (bölmeler dahil) böyle kalacaktır. Shalala ve Yo! Dostum - bunu usta blasterinizle deneyin… ya da belki daha iyisi değil!
E-Stim
Bükülmüş ya da bükülmemiş - elektrik stimülasyonu söz konusu olduğunda Curvin Curt her zaman şimdiye kadarki en iyi formdadır. Bu yenilikçi çift kutuplu elektro-cinsiyet prostat stimülatörü, çarpıcı özelliğini ortaya koyduğunda heyecan verici bir şekilde yoğunlaşıyor. Çarpıcı eğri dans pistini başlatacak ve hemen asılacak. Elektrik direklerini etkinleştirmek için Mystim Tension Lover veya Mystim Pure Vibes gibi bir cihaza ihtiyacınız var.
Nasıl kullanılır
Hayat çalmak için çok kısa, öyleyse başlayalım, olur mu? Sağ kabloları (dahil değildir) oyuncağın girişine takın! Ancak Curvin Curt'ü yerleştirmeden ve (isteğe bağlı olarak) elektriksel uyarımı açmadan önce, ona kaygan bir şey uygulamak isteyebilirsiniz: örneğin Mystim Bonnie & Glide gibi su bazlı bir kayganlaştırıcı veya Mystim The Goldfather gibi bir kayganlaştırıcı jel. Bize güvenin - prostat masajınızın en üstündeki kiraz olacak.
Temizlik ve bakım
Temizlik için, gerçekten fazla dağınıklık yaşamayacaksınız. Curving Curt,% 100 tıbbi sınıf platin silikondan yapıldığından, ihtiyacınız olan tek şey su, biraz hafif köpük ve normal bir dezenfektandır.
Son derece hijyenik malzeme aynı zamanda çok pürüzsüz ve yumuşak bir yüzeye sahiptir, bu da cildinize çok güzel bir şekilde yerleşir. Hoş bir vücut teması, muhtemelen af ​​*** vereceksin.

Not : Ürün hassas dokusunun bozulmaması için kayganlaştırıcı jeller ile kullanımı tavsiye edilmektedir.
www.hepsiaramizda.com.tr ürünlerinizi ''GİZLİLİK'' içerisinde ve hediye paketi şeklinde ''ARAMIZDA'' ilkesi ile tarafınıza ulaştırmaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Sitemizden müşterilerimizin verdiği siparişler hediyelik eşya olarak bilişim firmasından gönderilmektedir.  Paketin içeriği dışarıdan hiç bir şekilde belli olmadığı gibi paketin üzerinden erotik, cinsel herhangi bir ibare yer almaz. 

Sitemizden verdiğiniz siparişlerinizle ilgili olarak müşteri temsilcilerimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. 

Siparişlerinizi Yurtiçi kargo, aras kargo, ptt kargo ile gönderimini isteyebilirsiniz. Ödemelerinizi sitemiz üzerinden yapabileceğiniz gibi kapıda kredi kartı veya nakit olarak yapabilirsiniz.

 

PAKETLEME VİDEOSU